Arvutite hooldus

Hooldamata arvuti on eelkõige turvarisk ning võib takistada normaalset tööd nii arvutis kui ka kogu ettevõtte võrgus. Ennetavaks meetmeks on arvuti regulaarne ülevaatus, mille käigus paigaldatakse vajalikud tarkvarauuendused, veendutakse, et arvutis puuduvad viirused ning pahavara ja hinnatakse arvuti üldist seisukorda.
Teostame arvutite ning muude kontori- seadmete paigaldust ning seadistamist, diagnostikat ja remonti.

Serverite hooldus

Serveris paikneb enamasti kogu ettevõtte tegevusega seonduv ülioluline infor- matsioon, mistõttu vajab see ka suuremat tähelepanu. Probleeme ennetav monitooring ning korralik andmete varundus, lisaks süsteemiuuenduste ning turvaparanduste paigaldus – see kõik vähendab probleemide tekkimise võimalust oluliselt.
Lisaks pakume serverisüsteemide paigaldust ning seadistamist vastavalt vajadusele ning kasutatavatele teenustele.

Kaughaldus

Kaughaldusteenus võimaldab süsteeme hallata ning hooldada kohale tulemata. See tähendab olulist ajavõitu reageerimisel ning probleemide lahendamisel. Kaughaldus on ka soodsam kui väljakutse.
Sessioon lepitakse eelnevalt spetsialistiga kokku, kes sobival hetkel ekraani pildi „üle võtab“ ning tekkinud probleemid lahendab.

Kasutajatugi

Kasutajatugi nõustab ja abistab kasutajat tema igapäevasel arvutikasutamisel. Mõnikord on see lihtsalt väike ja lihtne, kuid häiriv asi. Hea kui on sellises olukorras kellelegi helistada.

Microsoft 365 pilveteenus

Microsoft 365 pilveteenus on üha rohkem populaarsust koguv teenus, mis suunatud eelkõige ärikliendile. Loe edasi

Võrguseadmed

Tulemüüride, switchide ja traadita seadmete planeerimine, paigaldus ning seadistamine; võrguseadmete haldus. Turvalised VPN-ühendused ning võrgu- liikluse monitooring.